Back to the start page
 
COMMENT: juhani salonvaara   [read]
 

REGISTERED PLAYERS FOR MONDAY SEPTEMBER 22ND 18:00 EARLY BIRD

<< BACK    PRINT THIS PAGE

Date:   2008-09-22
Time:   18:00
Available:   1 place

Below are all players that currently are registered for this squad.

Sort players by: FIRST NAME  LAST NAME  

NAME
CLUB
COUNTRY
 
1.  R  Adolfsson, Elin Team X-Calibur SWE
2.  R  Ahnberg, Benny Gislaveds BK SWE
3.  R  Andersson, Andreas BK Joker SWE
4.  R  Andersson, Ida BK Högland SWE
5.  L  Andersson, Magnus BK Ettan/Brasken SWE
6.  R  Blom, Stefan Tomelilla BK SWE
7.  R  Bohm, Patrick Team Baltzar BC SWE (R)
8.  R  Broman, Lars BK Joker SWE
9.  R  Böckman, Jens Bromölla BK Spärren SWE
10.  R  Classon, Anders BK Kåess SWE
11.  R  Dahlin, Jonas BK Jösse SWE
12.  R  Danielsson, Johan IS Göta SWE
13.  R  Edén, Tobias BK Cobber´s SWE
14.  R  Engström, Lukas BK June SWE
15.  R  Flink, Fredric Olofströms BS SWE
16.  R  Fredriksson, André Olofströms BS SWE
17.  R  Gannerud, Olle Jönköpings KK SWE
18.  R  Gjöderum, Rasmus Tomelilla BK SWE
19.  R  Gustafsson, Joel BK Pondus SWE
20.  R  Gustavsson, Pär IS Göta SWE
21.  R  Halme, Harri Gislaveds BK SWE
22.  R  Hansson, Niklas Team Alingsås BC SWE
23.  R  Holmén, Glenn Mörlanda BS SWE
24.  R  Jansson, Filip Team Växjö BC SWE
25.  R  Jansson, Hans-Ingmar Forsheda BK SWE
26.  R  Johansson, Emil Team Clan BK SWE
27.  R  Johansson, Glenn Vetlanda BC SWE
28.  R  Johansson, Jan Peter IFK Borås SWE
29.  R  Jungenholt, Dick Team Gothia BC SWE
30.  L  Karlsson, Robby Team Pergamon BC SWE
31.  L  Karlsson, Thobias Västra Frölunda BK SWE
32.  R  Lantz, Johan BK June SWE
33.  R  Larsen, Janne BK Pondus SWE
34.  R  Larsen, Jesper Team Pergamon BC SWE
35.  R  Larsen, Rebecka Jr Team X-Calibur SWE
36.  R  Larsson, Jonny Olofströms BS SWE
37.  R  Lindahl, Sven Team Halmstad SWE
38.  L  Löfkvist, Malin BS Kulorna SWE
39.  R  Nielsen, Lars BF Solängen SWE
40.  R  Nilsson, Joachim Club Eagles SWE
41.  R  Nordenson, Kristina Team Vasa BC SWE (R)
42.  R  Nordenson, Peter BK Cahoot SWE
43.  R  Ojala, Kim Team Pergamon BC SWE
44.  L  Olsson, Mattias Team Pergamon BC SWE
45.  R  Petersson, Christer BK Joker SWE
46.  R  Pettersson, Mikael Team Alingsås BC SWE
47.  R  Rejgård, Viktor BK June SWE
48.  R  Sandberg, Mikael Team Tibro BK SWE
49.  R  Sandblom, Emma BK Högland SWE
50.  L  Stenberg, John Team Alingsås BC SWE
51.  L  Stenberg, Peter Team Alingsås BC SWE
52.  R  Svahn, Hans-Erik Team Clan BK SWE
53.  R  Svensson, Marcus Team Halmstad SWE
54.  R  Tanaskovic, Patric IS Göta SWE
55.  R  Tiveljung, Mattias Team Mariestad BK SWE
56.  R  Uldén, Tobias Team Gamleby BC SWE
57.  R  Undfors, Martin BK Pondus SWE
58.  R  Westerberg, Fredrik IK Sterling SWE
59.  R  Xxxxx, Dublett Östhammars BS SWE


(R)  =  Re-Entry
 R   =  Right-handed
 L   =  Left-handed

   




Meriq AB