Back to the start page
 
COMMENT: juhani salonvaara   [read]
 

REGISTERED PLAYERS FOR SATURDAY SEPTEMBER 27TH 19:00

<< BACK    PRINT THIS PAGE

Date:   2008-09-27
Time:   19:00
Available:   NONE

Below are all players that currently are registered for this squad.

Sort players by: FIRST NAME  LAST NAME  

NAME
CLUB
COUNTRY
 
1.  R  Ahlin, Patrik Oskarshamns BK SWE (R)
2.  R  Alm, Emilie Spader Dam SWE (R)
3.  R  Andersen, Rune Drammen Tigers NOR (R)
4.  R  Andersin, Erik Stureby BK SWE (R)
5.  R  Andersson, Göran BKF Falkenberg SWE (R)
6.  L  Andersson, Kenneth BKF Falkenberg SWE (R)
7.  R  Aspdahl Oseth, Henrik Solli BK NOR (R)
8.  R  Bacnar, Oliver Brutus Club SWE
9.  L  Bolleby, Kim Team Pergamon BC SWE (R)
10.  R  Bolleby, Ulf Team Gothia BC SWE (R)
11.  R  Eklund, Christopher Stureby BK SWE (R)
12.  R  Eklund, Dennis Stureby BK SWE (R)
13.  L  Eklund, Tony IKW/Köping BK SWE
14.  R  Eriksson, Ricky Sundbybergs IK SWE (R)
15.  R  Fahlström, Katrin Hammarby IF BF SWE (R)
16.  R  Fransson, Daniel Team Pergamon BC SWE (R)
17.  L  Gauffin, Claes NBC Gullmarsplan BC SWE
18.  R  Grimsen, Peder BK Flash SWE (R)
19.  R  Helldén, Johan Team Pergamon BC SWE (R)
20.  R  Heneskär, Ellinor Sundbybergs IK SWE (R)
21.  R  Högberg, Niklas BK Team Obelix SWE (R)
22.  R  Johansson, Jenny BK Cahoot SWE
23.  R  Johnsson, Helén Spader Dam SWE (R)
24.  R  Kallträsk, Andreas BK Force SWE (R)
25.  R  Kanold, Mikael Sundbybergs IK SWE (R)
26.  R  Karlsson, David Oskarshamns BK SWE (R)
27.  R  Karlsson, Per Oskarshamns BK SWE (R)
28.  R  Karlsson, Tobias AIK SWE (R)
29.  R  Khanokhan, Noy BK Hallandia SWE
30.  L  Korpela, Seppo IKW/Köping BK SWE (R)
31.  R  Langrin Hansen, André Frogner BK NOR (R)
32.  R  Larsen, Martin Team Pergamon BC SWE (R)
33.  R  Larsen, Rebecka Jr Team X-Calibur SWE (R)
34.  R  Layrisse, Gustavo Sundbybergs IK SWE (R)
35.  R  Lidström, Per Oskarshamns BK SWE (R)
36.  L  Lindholm, Niclas BK Domino SWE (R)
37.  R  Lindqvist, Camilla BK Hallandia SWE (R)
38.  L  Ljung, Peter Team Pergamon BC SWE (R)
39.  R  Lundahl, Lars Örgryte IS SWE (R)
40.  R  Lundqvist, Tony Örgryte IS SWE (R)
41.  R  Magnusson, Petra Spader Dam SWE
42.  R  Moberget, Rolf Arvika BC SWE (R)
43.  R  Nertling, Fredrik BKF Falkenberg SWE (R)
44.  R  Nilsson, Leif BK Borgen SWE (R)
45.  R  Nilsson, Mattias BK Jösse SWE (R)
46.  L  Nilsson, Sara Oskarshamns BK SWE
47.  R  Olofsson, Robert Sundbybergs IK SWE (R)
48.  R  Olsen, Olav J Frogner BK NOR (R)
49.  R  Olsson, Magdalena BK Hallandia SWE (R)
50.  L  Olsson, Mattias Team Pergamon BC SWE (R)
51.  L  Olsson, Mikael BKF Falkenberg SWE (R)
52.  R  Opasic, Simon IKW/Köping BK SWE (R)
53.  R  Pedersen, Glenn Morten Team Norway NOR
54.  R  Rontti, Vesa IKW/Köping BK SWE (R)
55.  R  Sandblom, Emma BK Högland SWE (R)
56.  L  Sjöberg, Jimmie Oskarshamns BK SWE (R)
57.  L  Svensson, Pontus BK Full House SWE (R)
58.  R  Xxxxx, Dublett Östhammars BS SWE (R)
59.  R  Ågren, Jan Mini Arccus Club SWE (R)
60.  R  Årup, Mathias Team Pergamon BC SWE (R)


(R)  =  Re-Entry
 R   =  Right-handed
 L   =  Left-handed

   




Meriq AB